مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله ارزيابي عملکرد شهرداري ها بر پايه سنجش ميزان رضايت مردم از خدمات شهري (مطالعه موردي: ش


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله ارزيابي عملکرد شهرداري ها بر پايه سنجش ميزان رضايت مردم از خدمات شهري (مطالعه موردي: شهر نوشهر) با word دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ارزيابي عملکرد شهرداري ها بر پايه سنجش ميزان رضايت مردم از خدمات شهري (مطالعه موردي: شهر نوشهر) با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ارزيابي عملکرد شهرداري ها بر پايه سنجش ميزان رضايت مردم از خدمات شهري (مطالعه موردي: شهر نوشهر) با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ارزيابي عملکرد شهرداري ها بر پايه سنجش ميزان رضايت مردم از خدمات شهري (مطالعه موردي: شهر نوشهر) با word :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: نخستین همایش ملی آرمان شهر ایران

تعداد صفحات: 13

چکیده:

ارزیابی عملکرد یکی از ابزارهای اساسی و اصلی مدیریت جهت تحقق اهداف، استراتژی ها و برنامه ریزی های سازمان می باشد. در سازمان های عمومی نظیر شهرداریها، طراحی و استقرار نظام ارزیابی عملکرد و کنترل می تواند منجر به هدایت صحیح مدیران در راستای تحقق اهداف، کارایی و اثر بخش فعالیت ها و پاسخگویی مطلوب نسبت به شهروندان گردد. از این رو این مقاله در تلاش است تا با استفاده از دیدگاه شهروندان- میزان رضایت آنان از عملکرد شهرداری نوشهر را در هفت حوزه تعیین شده مورد سنجش قرار دهد. روش پژوهش پیمایش اسنادی است و جامعه آماری را ساکنان شهر نوشهر در سال 1390 تشکیل می دهند. حجم نمونه با استفاده از فرمول کوکران و نمونه گیری به شیوه نمونه گیری متناسب با حجم در محله های سیزده گانه شهر نوشهر تعیین گردید. نتایج بدست آمده نشان داد بیشترین رضایت شهروندان از خدمات و امکانات رفاهی و کمترین میزان رضایتمندی مربوط به حوزه خدمات فرهنگی، اجتماعی و اطلاع رسانی می باشد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 14 ]

[ چهارشنبه 6 بهمن 1395 ] 13:11 ] [ علی ]

[ ]

سئو سایت ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]