مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله مدل سازي معکوس سه بعدي داده هاي مگنتوتلوريک مصنوعي توليد شده بر اساس يک مدل مفهومي برا


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله مدل سازي معکوس سه بعدي داده هاي مگنتوتلوريک مصنوعي توليد شده بر اساس يک مدل مفهومي براي منابع زمين گرمايي با word دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله مدل سازي معکوس سه بعدي داده هاي مگنتوتلوريک مصنوعي توليد شده بر اساس يک مدل مفهومي براي منابع زمين گرمايي با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله مدل سازي معکوس سه بعدي داده هاي مگنتوتلوريک مصنوعي توليد شده بر اساس يک مدل مفهومي براي منابع زمين گرمايي با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله مدل سازي معکوس سه بعدي داده هاي مگنتوتلوريک مصنوعي توليد شده بر اساس يک مدل مفهومي براي منابع زمين گرمايي با word :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: اولین کنفرانس ملی مهندسی اکتشاف منابع زیرزمینی
تعداد صفحات: 6
چکیده:
در این مقاله هدف این است که نشان داده شود مدل معکوس به دست آمده با استفاده از داده های مگنتوتلوریک در مناطق زمین گرمایی تا چه اندازه ای با مدل مفهومی ارائه شده برای این منابع که توسط اطلاعات زمین شناسی و اکتشافی مختلف حاصل شده است. همخوانی دارد. لذا برای رسیدن به این هدف ابتدا یک مدل مصنوعی سه بعدی بر اساس یکی از مدل های مفهومی معروف برای منابع زمین گرمایی، طراحی شده است. سپس با طراحی ایستگاههای لازم و انجام مدل سازی پیشرو، داده های مصنوعی مگنتوتلوریک برای تانسور کامل امپدانس تولید شده است. در مرحله بعد با معکوس سازی سه بعدی این داده ها، مدل معکوس مناسب، تهیه شده و با مدل مفهومی موردنظر مقایسه گردیده است. نتایج نشان می دهد که مدل مقاومت ویژه به دست آمده از داده های مگنتوتلوریک به خوبی قادر به تعیین موقعیت منبع زمین گرمایی و مناطق رسانا مرتبط با این منبع گرمایی می باشد. در واقع با استفاده از مدل سازی داده های مگنتوتلوریک، مدل مفهومی موردنظر به خوبی بازیابی شده است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 19 ]

[ چهارشنبه 6 بهمن 1395 ] 13:10 ] [ علی ]

[ ]

سئو سایت ساخت وبلاگ افزودنی های بتن
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]